Loading. Please wait.

Informacje

O NAS

Najlepszy przyjaciel Twojego zwierzaka! Dbamy o komfort i bezpieczeństwo zwierzaków. Działamy według najwyższych standardów.
Przychodnia została założona przez absolwentów Olsztyńskiego Uniwersytetu Warmińsko-Mazurskiego Julię i Michała Mazurów. Pierwsze szlify zdobywaliśmy w renomowanych ośrodkach weterynaryjnych – przychodni weterynaryjnej “Alf” w Łodzi oraz w klinice weterynaryjnej w Zgierzu.

Pomysł na otwarcie własnej praktyki powstał w 2002 roku, a początkową siedzibą był lokal na osiedlu H w kompleksie “Merino”. Stale przybywająca ilość pacjentów, troska o wygodę ich właścicieli oraz chęć rozwoju, spowodowały że w 2010 roku przeprowadziliśmy się do nowo powstałego budynku przy ulicy Żwakowskiej, gdzie pracujemy do dziś. Lokalizacja przy głównej ulicy z dużym parkingiem, dała klientom większy komfort korzystania z naszych usług. Z kolei większa ilość pomieszczeń pozwoliła nam wyposażyć przychodnię w specjalistyczny sprzęt jakim jest rentgen cyfrowy, USG, analizator krwi i inne a wraz ze stale podnoszonymi kwalifikacjami lekarzy, również zwiększyć zakres naszych usług.NASZ ZESPÓŁLekarz weterynarii

Julia Mazur

Posiada wieloletnie doświadczenie zawodowe, stale podnosząc kwalifikacje na licznych kursach z zakresu dermatologii, cytologii, hematologii.
Jej pasją jest dermatologia. Prywatnie mama dwójki wspaniałych dzieci. Lubi sport i aktywne spędzenia czasu na świeżym powietrzu.


Lekarz weterynarii

Michał Mazur

Od 2010 roku specjalista chirurg. Zainteresowania zawodowe to głównie chirurgia i ortopedia. Prywatnie mors, miłośnik przyrody i sportów: windsurfing, narciarstwo, bieganie, jazda konna. Przede wszystkim tata.


Lekarz weterynarii

Barbara Śmieszek

Absolwentka Wydziału Medycyny Weterynaryjnej na Uniwersytecie Przyrodniczym we Wrocławiu. W przychodni Fauna pracuje od 2016 roku. Wcześniej ukończyła filologie angielską. Błyskawicznie zdobywa wiedzę, uwagę skupiając na, nefrologii i stomatologii. W wolnych chwilach chadza po górach, jeździ na koncerty.


Technik weterynarii

Natalia Gnip

Ukończyła studia graficzne,ale miłość do zwierząt spowodowała,że z sukcesem ukończyła technikum weterynaryjne w Katowicach. Osoba o niezwykłych zainteresowaniach, jest m.in ratownikiem grupy poszukiwawczej w Ochotniczej Straży Pożarnej,gdzie razem ze swoim golden retrieverem bierze udział w akcjach ratunkowych.
Interesuje się medycyną behawioralną.
Kierowana miłością do zwierząt zaadoptowała:  buldoga angielskiego, golden retrievera, dalmatyńczyka, trzy kotki, królika i jeżyka pigmejskiego.


Sprzedawca w sklepie zoologicznym

Klaudia Stypuła

Posiada wieloletnie doświadczenie i bardzo obszerną wiedzą w zakresie zoologii. Współzałożycielka Fundacji Zwierzęca Arkadia.
Cały swój wolny czas poświęca czworonożnym przyjaciołom; potrzebującym pomocy i tym, które na co dzień towarzyszą jej w życiu.
Jest miłośnikiem przyrody,lubi dobrą muzykę i film.